E-Katalog
tr en
1982’den bu yana konfor üretiyoruz…

Alpino Mobilya olarak, konfor üreten kapılarımızı 1982 yılında açtık. Amacımız Türkiye’nin dört bir yanına, tüm evlere gerçek konforu ve şık mobilyaları ulaştırmaktı. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri sadece ulusal düzeyde değil, global düzeyde de takip ederek kendimizi geliştirdik. Modern üretim yöntemlerini son teknoloji sistemlerle buluşturarak benzersiz tasarımlarımızı üretmeye başladık. Kütahya, Gediz’de konumlanan 60.000 metrekarelik üretim tesisimizi, yüksek kaliteli makine ve araçlarla donatarak üretim kapasitemizi maksimuma çıkarttık. Attığımız adımlarla ulaştığımız noktada sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da dört bir yanına gerçek konforu ulaştırdık.

1982’den bu yana konfor üretiyoruz…
Ürettiğimiz konforla dünyayı geziyoruz…

Alpino Mobilya olarak uluslararası düzeyde bir kalite anlayışıyla üretimimizi devam ettiriyoruz. Sürdürülebilirlik esaslarına bağlı kalan kalite standartlarımızı sürekli özdenetim altında tutuyoruz. Çevre dostu ve enerji tasarruflu üretim politikalarımız sayesinde ürünlerimizi, hataya yer kalmayacak süreçlerden geçirerek evlere taşıyoruz. Kısa vadede hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve büyük ölçekli yatırımlarımız ile bugün, dünyanın 35 farklı ülkesine ulaşmış durumdayız. Dünyayı gezerek her geçen gün daha fazla eve konfor taşıyor, ulaştığımız evleri modern, göz alıcı ve ferah ortamlara dönüştürüyoruz.

 

Ürettiğimiz konforla dünyayı geziyoruz…
Dünyanın en mutlu personelleriyle çalışıyoruz…

Alpino Mobilya olarak yaptığımız uluslararası yatırımlarla ülke ekonomisine katkı sağlamakla kalmayıp istihdam da sağlıyoruz. Alanında başarılı yöneticilerde kurmuş olduğumuz idari kadromuz, özgün fikirleriyle fark yaratan deneyimli mühendislerimiz ve emekleriyle bizi ayakta tutan güler yüzlü üretim personellerimiz ile işimizi severek yapıyoruz. Markamıza değer katan en önemli faktörün çalışanlarımız olduğunu biliyor, onların da sürekli gelişmelerine katkı sağlamak adına sık sık eğitim ve sosyal gelişim faaliyetlerine yer veriyoruz. Dünyanın en mutlu personelleri sayesinde, dünyanın en mutlu müşterilerine ulaşıyoruz.

Dünyanın en mutlu personelleriyle çalışıyoruz…
Alpino’ya Sorun