E-Katalog
tr en

Baza ve Başlıklar

 


Yatağınız için seçeceğiniz başlık doğrudan yatak odanızın ambiyansını etkileyecek önemli bir dekoratif unsurdur. Baza ve başlıksız bir yatak son derece kullanışsız olacaktır ve odanın tasarımında bariz bir eksiklik hissettirecektir. Yatak odası ya da çocuk odası için baza ve başlık ihtiyacınız olabilir. Çeşitli baza ve başlık modelleri arasından ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.


Baza ve Başlık Modelleri

Baza ve başlık seçimi yaparken karşımıza pek çok tasarım ve model çıkar. Kullanılacak oda ve yatak ile en çok uyumlu olan modeli seçerek odanıza harika bir son dokunuş yapabilirsiniz. Popüler olan bazı baza ve başlık modelleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.


- Geleneksel

Ahşabın baskın malzeme olduğu geleneksel baza ve başlıklar diğer modellere göre yataklarla daha orantılı ebatlara sahiptir. Hâlâ en çok kullanılan baza ve başlıklar arasında yer alan geleneksel modellerde siyah, beyaz, altın, yeşil ve ahşap renkleri oldukça popülerdir.


- Kumaş Kaplama

İhtişamı ve tasarımıyla sizi adeta 1900’lü yılların başlarına götürecek olan kumaş kaplama başlıklar son derece zengin ve şaşaalı duruşlarıyla sıklıkla tercih edilen modeller arasında. Nevresim takımınızın devamıymış gibi bir hissiyat yaratan bu modellerin avantajlı yanlarından birisi de özellikle kitap okurken ve film ya da dizi izlerken rahatlıkla yaslanma konforu sunması.


- Pirinç

Diğer modeller kadar tercih edilmese de popülerliğini belli bir noktada her zaman tutmayı başarmış olan pirinç modeller oldukça iddialı tasarımlara sahip.


- Otantik

Bambu, kütük ve benzeri doğal malzemelerden imal edilen bu modeller spesifik konseptlere hitap eder. Farklı konsept fikirlere göre dizayn edilmiş odalar için ideal olan bu modeller, otantik tasarımlara dekoratiflik katar.


Baza ve Başlık Seçimi

Baza ve başlık seçimi yaparken daha konforlu ve daha güzel bir yatak odası sağlayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Kaliteli ürünleri öncelikli olarak listenize alarak bunların arasından seçmeniz uzun vadede kazançlı çıkmanızı sağlar.


- Ebat

Baza ve başlığınızı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri ebatlarıdır. Kendi boyunuza, odanızın genişliğine ve önceden aldıysanız yatağınız ebatlarına uygun bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz.


- İşlevsellik

Eğer yatmadan önce kitap okumak ya da film izlemek gibi uğraşlarınız varsa yatak başlığınıza aydınlatma entegre etme imkânı sunan veya aydınlatma sistemi kurmayı engellemeyecek türde başlıkları tercih edebilirsiniz. Bu durumdan ayrı olarak eğer sıklıkla dekorasyon değiştirmek gibi alışkanlıklarınız söz konusuysa, portatif ve kolayca montajlanabilen türden baza ve başlıklar tercih etmeniz yaşamınızı kolaylaştıracaktır.


Baza ve Başlık Fiyatları

Baza ve başlık fiyatları oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Baza ve başlık modeli, kullanılan malzeme, renk, montaj ve pek çok farklı etmene göre baza ve başlık fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bütçenize göre baza ve başlık modelleri ararken tercih edeceğiniz ürünün kalitesinden de emin olmalısınız.

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103