E-Katalog
tr en

Çay Setleri

 


Çay seti koltuk takımları özellikle geniş mutfaklı veya bahçeli evlerde sıklıkla tercih edilen mobilyalardır. İhtiyacınıza göre mutfak veya bahçe dışında da evinizin pek çok yerinde memnuniyetle kullanabilirsiniz. Çay setleri hem büyük koltukların hem de basit görünümlü sandalyelerin dekoratif alternatifleridir. Çoğu zaman bir adet ikili koltuk iki adette berjerden oluşan çay setleri, evinize zenginlik ve şirinlik katacak mobilyalardır.


Çay Seti Modelleri

Çay seti modelleri ihtiyacınıza göre türlü türlü çeşitliliğe sahiptir. Çay seti takımlarının üretiminde metal iskeletten ahşaba, süngerden yaya kadar pek çok malzeme kullanılabilir. Bu yüzden size uygun olan çay seti modelinizi seçerken yapmanız gereken tercihler olacaktır.


- Metal İskelet

Daha çok minimal ve modern şekilde tasarlanmış evlerde tercih edilir. Metal iskeleti ve modern görünümüyle bu tür evler için adeta biçilmiş kaftandır.


- Ahşap İskelet

Hemen her türlü dekorasyona uyum sağlayabilecek yapısı olan bu model, neoklasik bir dekorasyonla harmanlandığı takdirde harikalar yaratabilir.


- Sünger veya Yay

Çay seti takımlarının oturumunda yay veya sünger tercih edilebilmektedir. Kendiniz deneyerek sizin için en konforlu çay seti modeline bizzat karar verin.


- Kumaş

Çay seti takımları süetten kadifeye, silinebilir kumaştan deriye kadar pek çok farklı tür ve kalitede kumaştan üretilebilmektedir. Eviniz ve konforunuz için en uygun seçimi yapın.


Çay Seti Seçimi

Çay seti seçimi yaparken kararsız kalıyor olabilirsiniz. Onlarca model arasından tercih yapmak pek kolay değildir. Çay seti seçimi yaparken bazı noktalara dikkat ederek sizin için en doğru tercihe ulaşabilirsiniz.


- Mekâna Göre Seçim

Bir çay seti takımı alırken model seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli faktörlerden biri mekân seçimidir. Eğer bahçe veya yarı bahçe gibi bir alana konumlandırmayı düşünüyorsanız, dış cepheye uygun malzemeden üretilmiş çay setlerini tercih etmenizde fayda var. Aksi takdirde çay seti takımlarınızı koruyabilmek amacıyla oradan oraya taşımanız gerekebilir.


- Ortam Işığına Göre Seçim

Çay setinizin tarzını ve rengini, kullanacağınız ortamın aldığı ışığa göre seçebilirsiniz. Gün ışığı ile aydınlanan ortamlar ile yapay ışıkla aydınlanan ortamların havası farklı olacağı için çay seti de buna göre seçilebilir.


- Eve Uyumluluğa Göre Seçim

Dekorasyonda bütünlük elde edebilmek için, tercih edeceğiniz çay seti takımının renginin ve modelinin evinizdeki diğer mobilya modelleriyle uyumlu olmasına özen gösterin. Elbette ki konsept bir fikirle çay seti takımınızın olduğu bölümü bambaşka bir dünyaya aitmiş gibi de dizayn edebilirsiniz. Fakat aklınızda net bir konsept yoksa bu fikri uygularken olumsuz sonuçlar alabilirsiniz.


Çay Seti Fiyatları

Çay seti takımlarının fiyatları kullanılan kumaştan mobilyanın malzemesine, modelinden rengine kadar değişiklik gösterebilmektedir. Çay seti takımları hemen her bütçeye uygun olabilecek bir fiyat yelpazesine sahiptir. Çay setine ne seviyede fiyat ödeyeceğiniz tercihinize göre değişkenlik gösterebilir.

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103