E-Katalog
tr en

Köşe Takımları

 

Köşe takımları, oturma gruplarına alternatif olarak tercih edilebilen koltuklardır. Ayrıca koltuk takımlarına ek olarak da alınarak oturma alanını fazlalaştırmak için kullanışlı hale gelebilir. Daha çok küçük oturma odasına sahip olanlar tarafından tercih edilen köşe takımları, az nüfuslu ailelerin de tercih edebileceği en dekoratif takımlardır. Köşe takımları, dekoratif olma özellikleri sebebiyle de sıklıkla kullanılan modellere sahiptir.


Köşe Takımı Modelleri

Hem oturma odanız hem de salonunuz için kullanabileceğiniz çok farklı ebat, tür ve desenlerdeki köşe takımlarıyla evinize geniş ve modern bir görünüm kazandırmanız mümkün. Bunun için evinize ve tarzınıza en uygun köşe takımı modelini seçmeniz yeterlidir.


- Klasik

Hem gösterişli hem de sade özelliklerini bir arada taşıyabilen klasik seçimler, asla geçmeyen modalarıyla köşe takımlarında da oldukça popülerdir.


- Modern

Metal ayaklar, marjinal tasarımlar ve minimal görünümleriyle modern köşe takımları yeni ve modern evlerin vazgeçilmezi olmuş durumdadır.


- Spor

Farklı kumaş ve desen içeren modelleri ile spor köşe takımları evinize çok farklı ve güzel bir hava katabilir. Alışılmışın dışında bir tarz yansıtmak istiyorsanız spor köşe takımı modellerini sizin için ideal bir seçim olabilir.


Köşe Takımı Seçimi

Köşe takımı seçiminizi yaparken ihtiyacınıza ve göz zevkinize eşit oranda hitap edebiliyor olmasına dikkat etmenizde yarar var. Doğru yapılmış bir köşe takımı seçimi, konumlandırdığınız odayı daha hoş bir hale getirebilir.


- Rahatlık

Bir köşe takımı çoğu zaman, özellikle de akşamları vaktinizin büyük bölümünü geçirdiğiniz yer olabilir. Haliyle sizin için konforlu ve rahat olması oldukça önemli. Köşe takımı seçiminizi yaparken rahatlık unsuruna mutlaka önem göstermelisiniz.


- Ebatlar

Seçeceğiniz köşe takımını, konumlandırmayı düşündüğünüz odaya uygun bir şekilde seçmelisiniz. Aksi takdirde duruşu gözünüze hoş görünmeyebilir. Ayrıca dekorasyon fikirlerinizi de hayata geçirmeniz zorlaşabilir. Köşe takımları genellikle tek parça halinde olduğu için takıma uygun bir köşeye sahip olmalısınız.


- Kumaş

Silinebilir kumaştan süete kadar pek çok kumaş türü ve desenden köşe takımı bulmanız mümkün. Bu noktada daha kullanışlı mı yoksa daha şık tasarımlı mı olmasını istediğinizi düşünmeniz gerekir. İstediğiniz tarz ile aradığınız kumaşın bir arada olması size avantaj sağlayabilir.


- Stil

Köşe takımınızı kendi tarzınızı yansıtabilecek ve evinize vermek istediğiniz imaja destek olabilecek modeller arasından seçmeye çalışabilirsiniz. Böylece köşe takımınızda kendi stilinizin izlerini ve dokunuşlarını görmek kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilir.


Köşe Takımı Fiyatları

Köşe takımı fiyatları, seçeceğiniz köşe takımının modelinden kumaşına, deseninden ebatlarına kadar pek çok farklı etmene göre değişiklik gösterebilmektedir. Geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan köşe takımları arasında hemen her bütçeye uygun köşe takımları bulmak mümkün. Kendi bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kalite unsurunu da göz önünde bulundurarak sizin için en uygun köşe takımına rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103