E-Katalog
tr en

TV Üniteleri

 


İcat edildiği andan itibaren insan hayatının olmazsa olmazı haline gelen televizyonlar, ev dekorasyonuna da doğrudan etki etmiş durumda. Rahat bir şekilde televizyon izleme keyfi için tüm eşyalar televizyonun konumuna göre dekore edilmektedir. TV ünitesi gibi televizyona ait ürünlerin üretilmesinin sebebi de televizyonun dekorasyona ortak olan bir öge haline gelmiş olmasıdır. Bu durumda her ev tasarımında ilk akla gelen ürün olan TV üniteleri de kendi içerisinde şık tasarımlara ve modellere göre ayrılmış haldedir.


TV Ünitesi Modelleri

TV ünitelerinin yaygınlaşmasının sebebi, televizyonların dekorasyon ile iç içe bir hale gelmiş olmasıdır. Dolayısıyla TV ünitesi modelleri de çeşit zenginliğine sahip olarak ihtiyaçları karşılamaya yönelik üretilirler. Evin her köşesi için farklı bir TV ünitesi modeli bulunabilir.


- Mini TV Üniteleri

Eğer küçük bir oda için TV ünitesi alıyorsanız mini ünite modellerini tercih etmenizde yarar var. Mini üniteler genellikle yalnızca televizyonu yerleştirmek için bir konsol ve bir iki dolap veya raf sunar. Küçük oturma odaları ve odasında fazla kalabalık istemeyen kişiler için ideal bir TV ünitesi modelidir.


- Kütüphaneli TV Üniteleri

Kütüphaneli TV ünitesi modelleri, yer tasarrufu yapmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen modellerdir. Ortasında televizyon için bölme bulunan bu modellerin çevresi kütüphane olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca alt kısımda çekmece ve dolaba sahip olan modelleri de mevcuttur.


- Klasik TV Üniteleri

Klasik TV ünitesi modelleri, sadece televizyon konumlandırma işlevini yerine getirmeyi hedefleyen dekoratif ürünleri içerir. Televizyonun konumlandırıldığı yer genellikle masa tarzındadır ve altında çekmeceler ile dolaplar bulunur. Klasik TV ünitesi modellerinin üst kısımlarında küçük raflar da olabilir.


- TV Ünitesi Seçimi

TV ünitenizi seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok konu vardır. TV ünitesi seçerken odanızın boyutundan renklere, TV ebatlarınızdan mobilyalarınıza kadar farklı detaylara dikkat etmelisiniz.


- Alan

TV ünitenizi konumlandıracağınız odanın boyutu hayati önem taşımakta. TV ünitenizin, oda içerisinde çok küçük kalmamasına veya çok büyük gözükerek odayı daraltmamasına özen göstermelisiniz.


- Renk

TV ünitenizin renk veya desenini seçerken dikkat etmeniz gereken iki ana unsur vardır. Bu unsurları televizyonunuzun rengi ve diğer mobilyalarınızın rengi oluşturur.


- Ebat

TV ünitenizin ebatlarının televizyonunuz için uygun olduğundan emin olmalısınız. Geniş ekranlı televizyonlar sıklıkla tercih edildiğinden seçeceğiniz TV ünitesinin içine sığması gerekir. Ayrıca televizyon boyutlarına göre çok büyük olan üniteler de göze hoş görünmez.


TV Ünitesi Fiyatları

TV üniteleri pek çok farklı ebatlarda karşımıza çıktığı için doğal olarak fiyat yelpazesi de oldukça geniş. TV ünitesi fiyatları tercih ettiğiniz modele, boyuta, üretim malzemesine ve hatta renk ve desenine göre bile değişiklik gösterebilir. Hemen her bütçeye uygun TV üniteleri bulmak mümkündür. Televizyonunuz ebatlarıyla uyumlu olduğuna emin olduğunuz herhangi bir TV ünitesini bütçeniz ölçüsünde değerlendirebilirsiniz.

 

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103