E-Katalog
tr en

Oturma Grupları

 


Şık ve konforlu bir oturma grubu oluşturmanın çok sayıda ve her bütçeye uygun olacak şekilde yolları vardır. Oturma odaları evinizin misafirlerle en çok buluşan bölümü olduğu için en çok sergilenen eşyalarınızın arasında da oturma grupları bulunur. Ayrıca kendinizin ve ailenizin konforu için de oturma grupları önemlidir. Oturma grupları çoğunlukla bir üçlü, bir ikili ve bir tekli şeklinde olmakla birlikte istek üzerinde farklı kombinasyonlarda da alınabilir.


Oturma Grubu Modelleri

Güzel bir oturma alanı yaratmak için oturma grubunuzun modeli oldukça önemlidir. Demode olmuş bir oturma grubu göze pek hoş görünmeyeceği gibi ortamın havasını da kaçırabilir. Dolayısıyla her dönem modaya uyum sağlayabilecek bir model tercih etmek daha akıllıca olabilir.


- L Takımlar

En çok tercih edilen oturma grubu modellerinden biri hiç şüphe yok ki L tipi oturma takımları. Özellikle evinizde alan genişliği konusunda sıkıntı varsa rahatlıkla tercih edebilirsiniz. L tipi oturma takımlarında revaçta olan renk seçenekleri çoğunlukla beyaz ve gridir.


- Neoklasik

Gösteriş ve asaletiyle neoklasik takımlar her zaman tercih edebileceğiniz türden. Hem klasiğin gösterişli ve asil havası hem de modernize edilerek çağa ayak uydurmuş tasarımlarıyla neoklasik modeller oldukça popüler.


- Chester

Deri ve kadife kullanılarak yapılan kapitone işçiliğine sahip chester oturma grubu takımları, evine farklı bir hava kazandırmak isteyenler için idealdir. Çevresini dekore ederken seçenek zenginliği sunan bir modeldir.

- Modern

Kolay temizlenebilme özelliğiyle ve yüksek ayaklarıyla ön plana çıkan modern oturma grubu modelleri, her dönemin modasına uyumludur. Klasik görünüme sahip ürünleri de kapsayan bu modeller farklı dekorasyon seçenekleriyle de kullanılabilir.


Oturma Grubu Dekorasyonu

Oturma grubu modelleri arasından seçim yapıldıktan sonra oturma grubu dekorasyonu hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz. Elbette ki yeni oturma grubunuzu etkili ve güzel bir dekorasyona sahip oturma odanız veya salonunuza entegre etmelisiniz. Oturma grubu dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları vardır. Bunları göz önünde bulundurarak dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.


- Alan Genişliği

Oturma grubu, içinde bulunduğu odayı daraltıp basık bir hale getirmemelidir. Oturma grubu modelinizi seçerken bu konuya dikkat etmelisiniz. Almış olduğunuz oturma grubunu, oturma odanız veya salonunuza geçiş yollarını daraltmayacak şekilde konumlandırarak alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.


- Doğal Işık

Geniş pencereli ve gün ışığını yoğun miktarda alan bir oturma odanız ya da salonunuz varsa, bu doğal ışığı dekorasyonunuzun bir parçası yapabilirsiniz. Seçeceğiniz oturma grubu modelinin rengini bu doğal ışığa göre seçerek evinize ferah bir hava katabilirsiniz.


- Orta Sehpa

Orta sehpa oturma grubunuzu daha kullanışlı yapacak en önemli öğelerden birisidir. Pek çok oturma grubu modelinin içinde kendi sehpası da yer alır. Eğer bir orta sehpaya ihtiyacınız varsa, dekoratif bütünlük açısından, orta sehpaya sahip oturma gruplarını tercih edebilirsiniz.


Oturma Grubu Fiyatları

Oturma grubu fiyatları seçtiğiniz oturma grubunun malzemesi, boyutu, cinsi, modeli ve hatta rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Oturma grubu fiyatlarını doğrudan etkileyen bir diğer unsur da kalitesidir. Uzun ömürlü ve kaliteli modeller seçmek her zaman daha avantajlıdır. Oturma grubu fiyatları arasında araştırma yaparken bu detayları göz önünde bulundurmalısınız.

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103