E-Katalog
tr en

Maksi Takımlar

 


Daha çok geniş ailelerin tercih ettiği maksi takımlar, geniş oturma alanı sunmaları ile ön planda olan mobilya ürünleridir. Maksi takımlar, ihtiyaca göre seçeneklere sahip olan kombinasyonları içerir. İki üçlü koltuk ve iki tekli koltuk içeren maksi takımlar, en sık tercih edilenler arasındadır. Maksi takımlara dinlenme koltuğu, orta sehpa, puf ya da zigon sehpa gibi parçalar da eklenebilir.


Maksi Takımı Modelleri

Maksi takımı modelleri, yüzey malzemelerine ve içerdikleri parçalara göre çeşitlenebilirler. Farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek ve aynı zamanda ihtiyaçları da karşılayabilecek kadar kullanışlı maksi takımı modelleri vardır.


- Kumaş Modeller

Kumaş maksi takım modelleri, süet gibi kumaş tiplerinden oluşan yüzeyleri ile ön plandadır. Farklı kumaş türleri ile de üretilen bu modellerde renk ve desen seçeneği oldukça fazladır.


- Chester Modeller

Chester maksi takım modelleri, deri ve kadife kullanılarak üretilen yüzeylere sahiptirler. Daha modern tasarımlara sahip olan bu modeller, ortamın havasını değiştirebilecek şıklıktadır.


- Modern ve Avangarde

Maksi takımların modern ve avangarde modelleri de olabilir. Klasik tarz sevenler için ideal olan modern takımlar daha sadedir. Avangarde takımlar ise işleme, varak gibi bazı detaylara sahip olabilir.


Maksi Takım Seçimi

Maksi takımınızı evinizde en uygun, verimli ve etkili bir şekilde kullanabilmek için bazı seçim detaylarına dikkat etmenizde fayda vardır. Hayalinizdeki maksi takımı alıp dilediğiniz dekorasyonu yapabilmeniz için en doğru seçimi yapmaya özen göstermelisiniz.


- Ortam Genişliği

Maksi takımlar çoğunlukla iki üçlü ve iki tekli koltuk içerse de bu parçalar değiştirilebilir. Dolayısıyla maksi takımı kullanacağınız odanın boyutuna göre bu seçimi yapmanız faydalı olabilir.


- Orta Sehpa

Orta sehpanın maksi takımınızla uyumlu olması ve kullanılabilirlik açısından konforlu olması en önemli faktörlerdendir. Bazı maksi takımlarının içinde kendisiyle uyumlu tasarlanmış takım sehpası da yer alır. Orta sehpayı haricen almak istiyorsanız maksi takımınızla olan uyumuna dikkat etmelisiniz.


- Renk

Genelde pastel ve dolgun renkleriyle göze çarpan maksi takımı modellerinin çeşitli desen ve dikiş teknikleriyle harmanlanmış türleri de bulunmaktadır. Eviniz için en uygun maksi takımını seçerken uyumlu bir renk tercihi yapmanız oldukça faydalı olacaktır. Odada önemli bir şekilde yer kaplayacağı için duvar ve yer rengini dikkate almanız, boğucu bir tasarımdan uzak durmanızı sağlar.


Maksi Takım Fiyatları

Maksi takım fiyatları, klasik oturma gruplarına göre farklılık gösterebilir. Ayrıca maksi takımların farklı üretim malzemeleri vardır. Kol ve ayak kısımlarının malzemesi ve yüzey kaplamasındaki kumaş türü, maksi takım fiyatlarını doğrudan etkiler. Maksi takıma dahil edilecek ekstra parçalar da fiyatı artırabilir. Standart takımlar sadece koltukları kapsar. Fakat ekstradan orta sehpa, puf, dinlenme koltuğu gibi parçalar eklenebilir. Oturma odanızda dekoratif bütünlük istiyorsanız tüm parçaları da göz önünde bulundurarak bir bütçe belirlemenizde fayda vardır.

Alpino’ya Sorun

KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
ORG.SAN.BÖLG. OSB BULVARI NO:1 GEDİZ/KÜTAHYA
TEL: 0274 457 50 44 (2HAT) FAX: 0274 457 50 88
GEDİZ V.D NO:565 062 0581 TİC.SİC.NO:913
ODA SİC.NO:1425 MERSİS NO:0565 052 0581 00031
USD HESABI
Hesabın Sahibi: KOCADAĞLAR MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN TR390020500000061822100103